قوانین و مقررات1. فروشگاه آنلاین لوازم خانگی خانه من و تو در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز، تمامی محصولات را با توجه به نوع محصول و شهر محل سکونت 12 تا ۱۸ماه گارانتی ارائه می‌نماید.
(محصولات این فروشگاه تحت گارانتی شرکت هایی از جمله تک سرویس، پارس سرویس و vip سرویس، آنلاین سرویس و ... می‌باشند که با توجه به کالا و شهر محل سکونت شما مناسب‌ترین گارانتی به شما ارائه خواهد شد.)

2. گارانتی ذکر شده، از زمان نصب و راه اندازی دستگاه برای مشتریان عزیز لحاظ می گردد.(با توجه به مقررات شرکت‌های گارانتی‌ کننده، در صورتی که بیش از ۱۲ ماه از فاکتور خرید محصول گذشته باشد، محصول از شرایط گارانتی خارج خواهد شد و مسوولیت این موضوع با فروشگاه نخواهد بود.)

3. جهت سهولت در نصب و راه اندازی تمامی محصولات این فروشگاه، پس از خرید و دریافت محصول در محل خود، می‌توانید با شرکت مربوطه در شهر خود تماس گرفته تا کارشناسان فنی جهت نصب و راه اندازی دستگاه به محل شما مراجعه نمایند.

4. گارانتی مغایرت دستگاه: مشتری چنانچه محصول خریداری شده را مغایر با کالای موجود در سایت و فاکتور دریافت نماید، میتواند آن محصول را عودت دهد.

5. گارانتی اصالت کالا: فروشگاه لوازم خانگی خانه من و تو ضمانت می‌کند، کالای خریداری شده اصلی و اورجینال بوده و هر زمان مشتری اعلام کند کالای دریافتی از این فروشگاه تقلبی بوده، حق پیگیری حقوق خود را خواهد داشت.

با تشکر
لوازم خانگی خانه من و تو

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.