تلویزیون هایسنس 55  اینچ  مدل A6100

 

 

تلویزیون هایسنس 55A6100 از مدل‌های برتری است که کیفیت بالا و امکانات هوشمند را در کنار هم به شما ارائه می‌دهد. پنل نمایشگر LED صحنه‌ها را با روشنایی و وضوح مناسب پخش می‌کند و دیدن تصاویر با این میزان روشنایی سبب ایجاد جزئیات کامل بر روی نمایشگر خواهد شد. تلویزیون A6100 تصاویر را با وضوح 4K Ultra HD به نمایش می‌گذارد. تعداد بالای پیکسل‌های تشکیل دهنده‌ی تصویر سبب تراکم پیکسل بالا خواهد شد که این سبب خلق صحنه‌هایی کامل و غنی می‌شود.

 فناوری HDR در این تلویزیون هایسنس سبب ایجاد رنگ‌های گسترده‌تر می‌شود و با تنظیم کنتراست تصویر رنگ‌های کاملاً روشن و کاملاً تاریک را ایجاد خواهد کرد. قابلیت‌هایی که در بخش تصویر قرار گرفته‌اند همراه کیفیت تصویر 4K این امکان را برایتان فراهم می‌کنند تا تصاویری واضح و نزدیک به واقعی را مشاهده نمایید و امکان دیدن رنگ‌های متنوع را بر روی نمایشگر برایتان به ارمغان می‌آورد. صدا در تلویزیون 55A6100 هایسنس از طریق سیستم صوتی دو کاناله و متشکل از دو اسپیکر پخش خواهد شد که صدای با توان بالا را به صورت همه‌جانبه به تمام بخش‌های سالن خواهند کشاند.

 قابلیت‌های پیشرفته‌ای در این تلویزیون 55 اینچ هایسنس قرار گرفته‌اند که کیفیت بالای صدا و پخش صدای کامل را تضمین خواهند کرد. این فناوری‌ها که در بیشتر موارد مخصوص تلویزیون‌های هایسنس اند کیفیت صوتی بالا را به همراه خواهند آورد و این امکان را ایجاد می‌کنند که صدا غنی و همه‌جانبه از تلویزیون پخش گردد. فناوری DBX-TV که خود شامل فناوری‌های جزئی‌تر نیز خواهد شد امکان ایجاد بهترین صدا را از تلویزیون اسمارت هایسنس 55A6100 خواهد داد. پخش صدای همه‌جانبه با قدرت و وضوح بالا از اثرات و نتایج این فناوری‌ها در تلویزیون هایسنس خواهد بود. البته علاوه این تکنولوژی‌های خاص سایر فناوری‌های صدا نیز در این محصول موجودند. فناوری صوتی دالبی دیجیتال در این تلویزیون به تولید صدای کامل و همچنین پخش آن به صورت همه‌جانبه کمک خواهد کرد. سیستم‌عامل VIDAA U در  این تلویزیون مورد استفاده قرار گرفته است تا کارایی این تلویزیون را ارتقاء دهد و امکانات هوشمند را در اختیار شما بگذارد. این سیستم‌عامل مخصوص تلویزیون‌های جدید هایسنس است و امکان جستجوی اینترنتی، اتصال گجت‌های هوشمند به صورت بی‌سیم، دسترسی به محتوای Netflix و YouTube و مجموعه‌ای دیگر از قابلیت‌ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. این سیستم‌عامل با وجود جدید بودن امکانات متنوعی را در اختیار گرفته و کیفیت بالایی را در ارائه ی امکانات از خود نشان خواهد داد. قابلیت HEVC امکان رمز گشایی تصاویر 4K را فراهم می‌کند و همچنین قابلیت VP9 نیز که برای مشاهده‌ی تصاویر 4K بر روی تلویزیون ضروری است، بر روی این تلویزیون مورد استفاده قرار گرفته است.

 بر روی این تلویزیون پورت‌های متنوعی قرار گرفته‌اند تا انواع دستگاه‌های پخش کننده و لوازم سرگرمی را به تلویزیون متصل نمایید و لحظه های شاد و غنی را برای خود رقم بزنید. از کاربردی‌ترین این درگاه‌های ارتباطی 3 پورت HDMI ، 2 درگاه USB ، خروجی صدای دیجیتال، ورودی آنتن، ورودی کامپوزیت و … می‌باشند. با این فناوری‌ها و امکانات اطمینان داشته باشید که خرید تلویزیون هایسنس 55A6100 رضایت را برای شما به همراه خواهد آورد و شما را این امکانات متنوع و استفاده از آن راضی خواهد کرد.

 

کیفیت تصویر تلویزیون هایسنس 55A6100

 

کیفیت بالای تلویزیون 55A6100 هایسنس ثابت می‌کند که شما هنگام دیدن صحنه‌ها بر روی آن شاهد صحنه‌هایی شبیه به واقعیت هستید و نشستن رو به روی تلویزیون شما را به دنیای تصاویر خواهد کشاند. تصاویر پخش شده بر روی این تلویزیون هایسنس دارای کیفیت 4K Ultra HD می‌باشد. کیفیت تصویر یا همان رزولوشن نمایشگر 3840×2160 پیکسل بر روی نمایشگر این تلویزیون 55 اینچ صحنه‌هایی را خلق می‌کند که ریزترین جزئیات را در بر دارند.

 این کیفیت که در حال حاضر بالاترین و پیشرفته‌ترین کیفیت تصویر در تلویزیون هاست، در این مدل نیز به شیوه‌ای خاص و با ایجاد تصاویر کامل خودنمایی می‌کند. تلویزیون هایسنس 55A6100 به فناوری HDR در این تلویزیون امکان ایجاد تاریک‌ترین رنگ مشکی را فراهم خواهد کرد. با توجه به اینکه تلویزیون‌های LED در ایجاد رنگ سیاه مطلق مشکل دارند، این فناوری کمک می‌کند تا این ایراد رفع شود و صحنه‌هایی پخش شوند که دارای محدوده‌ی رنگی کامل‌اند و شبیه به سه بعدی و با عمق بالا ایجاد خواهند شد. این فناوری امکان دیدن جزئیات حتی در صحنه‌های تاریک و یا با تم رنگی گرم و سرد را فراهم می‌کند.

 قابلیت Local Dimming نیز بر روی این تلویزیون تقویت کنتراست تصویر را بر عهده دارد که قابلیت HDR را در این موضوع یاری خواهد داد. شما علاوه بر دیدن صحنه‌های با کیفیت بالا به صورت عالی، می‌توانید صحنه‌های با کیفیت پایین‌تر را نیز با وضوح بالا مشاهده نمایید. قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر 4K UPSCALING این امکان را فراهم خواهد کرد و با ارتقاء کیفیت تصاویر کم وضوح‌تر، آن‌ها را به شیوه‌ای تقویت خواهد کرد که با تصاویر 4K قابل رقابت است. پنل نمایشگر LED در کنار این فناوری‌ها و با ایجاد روشنایی مطلوب کمک خواهد کرد تا این ویژگی‌ها به صورت کامل فرصت خودنمایی داشته باشند و امکان دیدن صحنه‌هایی را فراهم می‌کند که از این امکانات تصویر به صورت کامل استفاده کرده‌اند. ایجاد روشنایی مطلوب فرصت نمایش دادن محتوای عالی را فراهم می‌کند. این امکانات و ویژگی‌ها کمک خواهند کرد صحنه‌هایی کامل و با تضاد رنگی بالا را مشاهده کنید که از این جهت صحنه‌ها واقعی‌تر و کامل‌تر بر روی نمایشگر تلویزیون هایسنس 55A6100 پخش خواهند شد.

 

صدایی قدرتمند به سبک هایسنس

 

برند هایسنس با بهره گیری از فناوری‌هایی پیشرفته و خاص در مورد تشکیل صدا، آن را تا حد بالایی ارتقاء داده است که می‌توان صدایی واقعی را در کنار صحنه‌های شگفت انگیز مشاهده نمایید. توان صوتی تلویزیون هایسنس 55A6100 برابر 20 وات می‌باشد. این صدا از طریق دو اسپیکر پخش خواهند شد، کیفیت بالا اسپیکرها در پخش صدا، بر کیفیت صدای خروجی اضافه خواهد کرد. تولید صدا از طریق DBX-TV توانایی هایسنس را در تولید صدا به معرض نمایش خواهد گذاشت. این قابلیت شامل فناوری Total Sonics می‌باشد که طیف کاملی از ویژگی‌های صوتی را در می‌گیرد و صدایی غنی و مطلوب را پخش می‌کند.

همچنین فناوری Total Volume نیز بخش دیگری از قابلیت DBX-TV می‌باشد، این فناوری پیشرفته مسئولیت تنظیم اسپیکرها را بر عهده دارد. بخش دیگر این قابلیت، فناوری Total Surround است که از نوسانات ناخواسته‌ی صدا جلوگیری خواهد کرد و امکان استفاده از هر دو اسپیکر را به صورت همزمان و متعادل فراهم می‌کند تا صدا را به صورت همه‌جانبه و کامل در تمامی بخش‌های اتاق بشنوید. علاوه بر این امکانات خاص، تلویزیون 55A6100 هایسنس از فناوری surround sound نیز سود برده است تا امکان تشکل صدا را به صورت همه‌جانبه فراهم کند. فناوری dolby digital plus در این تلویزیون صدا را به صورت کامل تجزیه تحلیل می‌کند و با این کار صدا را متشکل از تمامی جزییاتش ایجاد خواهد کرد. این صدا پس از تشکیل شدن به صورت کامل، در میان کانال‌های صوتی توزیع خواهد شد تا به صورت همه‌جانبه در محیط پخش شود. با این فناوری شما احساس می‌کنید که در میان صداها قرار گرفته‌اید و صدا با توجه به صحنه‌های در حال پخش از تمامی جهات ایجاد خواهد شد تا به صورت عالی به گوشتان برسد و شما در خود غرق کند. حالت‌های صوتی مختلف این امکان را به شما خواهند داد تا صدای پخش شده را هماهنگ با صحنه‌ی در حال پخش بر روی تلویزیون هایسنس 55A6100 برای پخش تنظیم نمایید. این قابلیت‌های صوتی پیشرفته امکان شنیدن صدا را به صورت قدرتمند، غنی، فراگیر و همه‌جانبه فراهم می‌کنند و شما را به میان صحنه‌های خواهد کشاند که در حال تماشای آن‌ها هستید.

 

محصولی فراتر از تلویزیون

 

امکاناتی که بر روی تلویزیون 55A6100 قرار گرفته‌اند به این محصول کارایی بیش از یک مدل صوتی و تصویری بخشیده اند. این تلویزیون به سیستم‌عامل خاص هایسنس و تلویزیون‌های این برند مجهز شده است. از این رو شاهد امکانات خاص و رابط کاربری متفاوت تلویزیون خواهید بود. سیستم‌عامل VIDAA U OS بر روی این تلویزیون مسئولیت دسترسی شما را به قابلیت‌های هوشمند فراهم می‌کند. رابط کاربری جذاب و با امکان دسترسی سریع به امکانات از ویژگی‌های اصلی VIDAA U OS می‌باشد. اپلیکیشن‌ها و امکانات بر روی لیست پیمایشی افقی قرار گرفته‌اند تا به شیوه‌ای سریع اپلیکیشن مورد نظر خود را یافته و آن را اجرا نمایید.

 شما می‌توانید خود به صورت دستی برنامه‌ها را بر ری نوار منو قرار دهید، برجسته ساختن هر یک از برنامه این امکان را فراهم می‌کند تا به راحتی و به سرعت آن را اجرا نمایید. طریقه‌ی اضافه کردن میان بر برنامه‌ها بر روی نوار منو تلویزیون اسمارت هایسنس 55A6100 بسیار راحت است، شما برای این کار می‌توانید بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان کلیک نمایید و پس از انتخاب گزینه‌ی Edit، پیمایش چپ یا راست را برای برنامه انتخاب کنید؛ در هر مرحله می‌توانید برنامه‌ای را حذف و یا اضافه کنید و برای این کار محدودیت نخواهید داشت.

امکان جستجو ویدئو و دسترسی به محتوا از طریق Netflix و YouTube فراهم می‌باشد، شما می‌توانید فیلم‌ها را با هر کیفیتی انتخاب، دانلود و پخش کنید. مرورگر اینترنت نیز بر روی تلویزیون 55A6100 هایسنس قرار گرفته است تا در صورت لزوم از طریق آن به جستجوی محتوای مورد نیازتان بپردازید. قابلیت‌هایی که تا کنون از این تلویزیون هایسنس اسمارت ذکر شد بسیار عالی اند و عملکردی متفاوت را از این محصول در اختیار شما می گذارند. اما امکان اشتراک گذاری هوشمند بر روی این محصول را می‌توان هیجان آورترین قابلیت‌ها بر روی این تلویزیون اعلام کرد. قابلیت اشتراک گذاری ANYVIEW CAST که نوعی دیگر از قابلیت‌های خاص تلویزیون هایسنس است در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. این فناوری امکان انتقال رسانه های صوتی و تصویری را از موبایل و یا هر وسیله‌ی اسمارت دیگری به تلویزیون فراهم خواهد کرد و این امکان را به شما می‌دهد تا تصاویر را بر روی نمایشگر 55 اینچ و با کیفیت فوق‌العاده مشاهده نمایید.

 این سیستم‌عامل که به صورت پیش فرض بر روی تلویزیون هایسنس 55A6100 نصب است و شما می‌توانید اپلیکیشن ها و بازی‌های مورد نظرتان را بر روی این تلویزیون نصب نمایید. پردازنده ی چهار هسته‌ای موجود بر روی این تلویزیون امکان پردازش سریع اطلاعات و هماهنگ کردن امکانات را با یکدیگر خواهد داد و سبب ایجاد حرکت صاف و انجام عملیات سریع در تلویزیون خواهد شد. این امکانات متنوع سبب می‌شود کارایی تلویزیون بالا رود و سرگرمی‌های بالایی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

 

دیزاین و طراحی تلویزیون هایسنس 55A6100

 

تلویزیون هایسنس 55A6100 دارای سایز 55 اینچ می‌باشد، این نمایشگر عریض امکان دیدن صحنه‌ها را با سایز مطلوب برایتان فراهم می‌کند. بدنه‌ی یکدست مشکی با سطحی صاف و سیقلی این تلویزیون خوش تراش را لوکس‌تر و با ظاهری جذاب‌تر تبدیل کرده است. پایه‌های دو شاخه‌ای در دو طرف محصول قرار گرفته اند تا آن را با استحکام بالا بر روی خود نگه دارند و بر زیبایی محصول نیز بیفزایند. تلویزیون 55 اینچ هایسنس 55A6100 به پورت‌های بر روی کناره و پنل پشتی مجهز شده است تا امکان اتصال انواع پخش کننده‌ها را برایتان فراهم کند. با توجه به قرار گیری این پورت‌ها در دو جایگاه مختلف می‌توانید دستگاه‌های ثابت را بر روی قسمت پشتی متصل نمایید و دستگاه‌هایی که مدام به تلویزیون وصل می‌کنید و یا جدا می‌نمایید را به پورت‌های کناره‌ی محصول اتصال دهید.

جمع بندی

 

تلویزیون هایسنس 55A6100 به امکانات پیشرفته و متنوعی مجهز شده است که امکان استفاده‌ی مطلوب و راضی کننده را از این محصول فراهم خواهد کرد. نمایشگر 55 اینچ تلویزیون در کنار ویژگی‌های تصویری پیشرفته این امکان را فراهم می‌کند که صحنه‌هایی با اندازه‌ی مطلوب و کیفیت عالی را مشاهده نمایید. تلویزیون 4K هایسنس صدا را نیز مانند تصویر به صورت عالی پخش خواهد کرد و با در اختیار داشتن امکانات خاص و فناوری‌های صوتی مخصوص تلویزیون‌های هایسنس کیفیت صوتی را به شما ارائه می‌دهد که احتمالاً تا کنون صدا را تا این حد واضح و شبیه به واقعیت ندیده‌اید.

 تلویزیون اسمارت 55A6100 هایسنس با سیستم عامل VIDAA U رابط کاربری زیبا و امکاناتی پیشرفته را در خود گنجانده است و تجربه‌ای جدید از کار با تلویزیون در اختیار شما قرار خواهد داد. امکان اتصال بی‌سیم در کنار پورت‌های اتصال دهنده این امکان را به شما می‌دهد که مجموعه‌ای عظیم از سرگرمی‌ها، تصاویر و فیلم‌ها را در اختیار بگیرید و از دیدن تمامی آن‌ها بر روی این تلویزیون 55 اینچ و 4K و با کیفیت تصویر عالی لذت ببرید. قیمت تلویزیون هایسنس 55A6100 این محصول را به عنوان گزینه‌ی مناسبی برای خرید قرار خواهد داد.

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.