تلویزیون ال جی 55 اینچ مدل SK8000

 

 

تلویزیون ال جی 55SK8000 یکی از مدل‌های 2018 این کمپانی است که امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار گرفته و کیفیت عالی را ارائه خواهد داد. در این تلویزیون رنگ‌ها کاملاً غنی و با عمق رنگی کامل به نمایش در می‌آیند. رنگ‌های جذاب توسط فناوری Nano Cell™ ایجاد خواهند شد تا صحنه‌هایی طبیعی و با کیفیت مطلوب را مشاهده نمایید. پردازنده منحصربه‌فرد a7 (آلفا 7) در این مدل مورد استفاده قرار گرفته است و این امکان را فراهم می‌کند تا صحنه‌هایی زنده و با رنگ‌های دقیق را ببینید. فناوری HDR به عنوان تقویت کننده‌ی کنتراست تصویر قدرتمند این امکان را فراهم می‌کند که صحنه‌های عالی ایجاد شده را با عمق مطلوب و شبیه به سه‌بعدی مشاهده نمایید. با صدای ایجاد شده توسط این تلویزیون 55 اینچ ال جی در دنیای بیحد و حصر محتوا غرق خواهید شد و به صورت کامل در میان صحنه‌ها پای خواهید گذاشت.

صدای 20 وات این تلویزیون به همراه فناوری‌های پیشرفته‌ی صوتی این امکان را به شما خواهد داد تا صدا را کاملاً شفاف، غنی و همه‌جانبه گوش دهید. فناوری Dolby Atmos صدا را در اطراف شما جریان خواهد داد و حس سینمایی را به شما انتقال خواهد داد. حالت گالری به عنوان ویژگی جدید در تلویزیون 55SK8000 این امکان را به شما خواهد داد تا با توجه به فصل عکسی خاص و یا موسیقی عالی را بر روی تلویزیون پخش نمایید. بهره گیری از امکانات اسمارت و حتی هوش مصنوعی این امکان را به شما خواهد داد تا کارایی عالی و متفاوت را از این تلویزیون دریافت کنید و از کار کردن با آن حسی متفاوت و کارایی جدید را در اختیار داشته باشید. گیرنده‌ی دیجیتال DVB-T2/C/S2 در این تلویزیون، امکان دریافت کانال‌های مختلف را خواهد داد.

 

کیفیت تصویر تلویزیون 55SK8000

 

ال جی برای تلویزیون‌های 2018 خود در بخش تصویر سنگ تمام گذاشته و این امکان را به شما خواهد داد تا به صورت کامل در میان صحنه‌ها غرق شوید. تلویزیون اسمارت ال جی مدل 55SK8000 صحنه‌ها را کاملاً زنده و واقعی ایجاد خواهد کرد و حس زنده بودن تصاویر را به شما انتقال خواهد داد. صحنه‌هایی که با کیفیت 4K ایجاد می‌شوند، به وسیله‌ی فناوری‌های موجود تا حدی ارتقاء داده خواهند شد که جای هیچ خرده‌ای را بر روی خود باقی نخواهند گذاشت. قابلیت 4K  Upscaler این امکان را فراهم می‌کند تا تمامی صحنه‌ها حتی با وضوح پایین تر را نیز با کیفیتی شبیه به 4K  مشاهده کنید. پردازشگر تصویر α7 بر روی این تلویزیون عملکردی هوشمندانه را از خود ارائه خواهد داد و رنگ‌هایی غنی همراه با جزئیات عمیق و سرشار از زیبایی‌های پنهان شده در تصویر را ایجاد خواهد کرد.

 

قابلیت 4K  Cinema HDR این امکان را فراهم می‌کند تا روشن ترین و تاریک ترین رنگ‌ها را بر روی تصاویر مشاهده کنید و با ایجاد تضاد رنگی مطلوب این صحنه‌ها را به صورت سه بعدی ببینید. نسخه‌ی جدید فناوری Nano Cell™ در این تلویزیون کمک می‌کند تا رنگ‌ها هر چه طبیعی تر و کامل تر بر روی نمایشگر ایجاد شوند و در نسخه‌ی دوم معایب نسخه‌ی اول کنار رفته‌اند. تکنولوژی Billion Rich Color کمک می‌کند تا دنیایی از رنگ‌ها در اختیار نمایشگر قرار داشته باشد. سرعت رفرش 100 هرتز بر روی نمایشگر 55 اینچ این تلویزیون کمک می‌کند تا صحنه‌های پر تحرک و سریع را با کیفیت اصلی و بدون مشکل افت کیفیت و ایجاد تاری در تصویر مشاهده نمایید. پنل IPS در تلویزیون 4 K   ال جی 55SK8000  زاویه‌ی دید مطلوب، روشنایی مطلوب و مصرف پایین تلویزیون را به همراه خواهد آورد.

 

پخش صدایی واضح و همه جانبه

 

تلویزیون‌های ال جی از جمله محصولاتی هستند که در تمامی بخش‌ها از کیفیت مطلوبی برخوردارند و این کیفیت بالا در مورد تلویزیون‌های 2018 این برند و صدای ارائه شده توسط آن‌ها بیشتر از همیشه به چشم خواهد آمد. صدا در تلویزیون ال جی 55SK8000 توسط سیستم صوتی 2 کاناله و با توان 20 وات ایجاد خواهد شد، شدت صوتی ایجاد شده با توجه به سایز نمایشگر مطلوب می‌باشد. فناوری Dolby Surround این امکان را فراهم می‌کند تا صدایی همه‌جانبه و قدرتمند را از این محصول بشنوید. فناوری Ultra Surround نیز کمک می‌کند تا صدایی غنی و فراگیر در تمام سطح سالن شما پخش شود.

 

قابلیت One Touch Sound Tuning کمک می‌کند تا تنظیمات را صدا را از راه دور و تنها با یک لمس انجام دهید. فناوری Audio Upscaler در تلویزیون 55SK8000 ال جی کیفیت صدای ایجاد شده را ارتقاء خواهد داد تا به صورت غنی و دقیق صداهایی با کیفیت پایین را بشنوید. فناوری DTS صدای دیجیتال را رمز گشایی خواهد کرد و صدایی غنی و سرشار از فرکانس‌های صوتی را ایجاد کرده و پخش خواهد کرد. فناوری Dolby Digital نیز صدا را به صورت غنی تولید کرده و با توزیع مناسب در میان کانال‌های صوتی این امکان را به شما خواهد داد که صدا را به صورت همه‌جانبه بشنوید. این فناوری‌های پیشرفته شما را به دل اصوات خواهند کشاند و در میان صحنه‌ها و موسیقی در حال پخش غرق شوید.

 

فناوری پاک سازی صدا Clear Voice III در کنار این امکانات پیشرفته صدایی شفاف و بدون نویز را ایجاد خواهد کرد تا خللی در صدای ایجاد شده با فناوری‌های پیشرفته وارد نشود. پشتیبانی از فرمت‌های مختلفی صوتی توسط این تلویزیون 55 اینچ و 4K  امکان پخش تنوع بی نظیری از صدا و موسیقی را فراهم خواهد کرد.

 

قابلیت های اسمارت تلویزیون 55SK8000

 

در ابتدای تولید تلویزیون‌ها صدا و تصور اصلی‌ترین مشخصه‌ها و امکانات مورد انتظار در این محصولات محسوب می شدند. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی این انتظار بیشتر شده است و امکانات هوشمند نیز به عنوان کارایی های مورد انتظار در تلویزیون‌ها در هنگام انتخاب و خرید بررسی خواهند شد. این تلویزیون‌ها در برندهای مختلف و با سیستم عامل‌های مختلف تولید شده‌اند که در صدر آن‌ها سیستم‌عامل webOS خاص تلویزیون‌های ال جی قرار گرفته است. تلویزیون 55SK8000 ال جی نیز یکی از مدل‌های مبتنی بر همین سیستم‌عامل می‌باشد.

 

در این محصول علاوه بر امکانات عالی موجود در مدل‌های پیشین موجود بر روی تلویزیون‌های اسمارت ال جی، هوش مصنوعی نیز خودنمایی می‌کند و کارایی عالی را به شما ارائه خواهد داد. این قابلیت به صورت هوشمندانه به شما گوش خواهد داد تا نیازتان را انتقال دهید، به نیاز و خواسته‌ی شما فکر خواهد کرد و سپس عالی ترین پاسخ و مناسب ترین کارایی را به شما ارائه خواهد داد. پردازنده‌ی 4 هسته‌ای Quad بر روی این محصول کمک می‌کند تا پردازش‌ها با سرعت بالا انجام گیرند و نتیجه در حداقل زمان به شما ارائه شود.

 

قابلیت‌های Focus Zoom و Live Zoom امکان زوم بر روی بخشی از نمایشگر را امکان پذیر خواهند کرد تا جزییاتی دقیق تر از صحنه‌ی مورد نظرتان را مشاهده نمایید. تلویزیون اسمارت ال جی 55SK8000 فروشگاه محتوای LG را با تنوع بی نظیری از رسانه‌ها و امکانات در اختیار شما قرار خواهد داد. مرورگر وب بر روی این مدل امکان جستجو و مشاهده محتوا با تنوع بالا را برایتان فراهم خواهد کرد. ریموت کنترل جادویی همراه با این محصول امکان دسترسی به امکانات را به صورت سریع تر و راحت تر در اختیارتان می‌گذارد. امکانات ارائه شده توسط این تلویزیون کمک می‌کنند تا سرگرمی‌های عالی و متنوع را در اختیار داشته باشید.

اتصالات گسترده به صورت هوشمند و با پورت‌ها

 

امکانات اتصالی بر روی تلویزیون ال جی 55SK8000 در دو دسته‌ی بی‌سیم و سیمی قرار خواهند گرفت تا با توجه به نیاز و وسیله‌ای که قرار است به تلویزیون متصل نمایید یکی از روش‌های اتصالی را انتخاب نمایید. قابلیت Miracast Overlay امکان اتصال بی‌سیم موجود بر روی این مدل می‌باشد که امکان اتصال انواع گجت‌های هوشمندی که از این فناوری پشتیبانی می‌کنند را به تلویزیون فراهم خواهند کرد. قابلیت Mobile TV On این امکان را به شما خواهد داد تا موبایل خود را به تلویزیون متصل نمایید و علاوه بر انتقال محتوا، مدیریت تلویزیون را نیز در دست بگیرید. اپلیکیشن LG TV Plus با نصب بروی گوشی موبایل اسمارت شما امکان استفاده به عنوان ریموت کنترل را به شما خواهد داد که در این حالت مدیریت پخش و وبگردی بسیار راحت خواهد بود. نسخه‌ی بلوتوث V4.2 در این تلویزیون از امکانات عالی موجود دیگر بر روی این محصول می‌باشد.

 

اتصالات از طریق پورت‌ها نیز امکان پذیر خواهد بود تا رسانه‌های صوتی و تصویری را با تنوع بالا بر روی تلویزیون اسمارت 55SK8000 ال جی مشاهده نمایید. 4 پورت HDMI به شما کم خواهند کرد تا انواع پخش کننده‌ها، کنسول‌های بازی و … را به تلویزیون متصل نمایید و ساعت‌ها با این محصول سرگرم شوید. 3 درگاه USB نیز کمک می‌کنند تا حافظه‌های جانبی و تلفن همراه خود را به تلویزیون متصل کنید و از تنوع بالای رسانه‌های موجود و همچنین کیفیت بالای اشتراک گذاری لذت ببرید. درگاه‌های کامپوزیت، کامپوننت، ورودی آنتن، خروجی هدفون از دیگر درگاه‌های ارتباطی موجود می‌باشند. شما می‌توانید برای اتصال به اینترنت یکی از دو روش اتصال از طریق درگاه LAN و یا اتصال به صورت Wifi را انتخاب نمایید. با وجود این امکانات پیشرفته و متنوعی اتصالی برای اشتراک گذاری و اتصال هیچ وسیله‌ای به تلویزیون با مشکل مواجه نخواهید شد.

 

تجربه‌ی انجام بازی به شیوه‌ای متفاوت

 

انجام بازی بر روی این تلویزیون 55 اینچ حسی جدید و متفاوت را به شما ارائه خواهد داد تا بیش از همیشه از انجام بازی لذت ببرید. کیفیت تصویر فوق‌العاده و همچنین پشتیبانی از 4K  HDR این امکان را فراهم می‌کند تا بازی‌هایی با گرافیک پیشرفته به عالی ترین شیوه بر روی نمایشگر به نمایش درآیند. سرعت رفرش بالای تصویر کمک می‌کند تا بازی‌های سرعتی و اکشن با عالی ترین کیفیت و وضوح ایجاد شوند. در هنگام بازی‌های همچون مسابقات ماشین سواری کاملاً احساس می‌کنید که در ماشین نشسته‌اید و در حال رقابت با شرکت کنندگان قدر هستید. فناوری‌های پیشرفته‌ی صوتی از جمله تکنولوژی Dolby Atmos امکان ارائه‌ی تجربه‌ی متفاوت و غرق در بازی را به صورت کامل به شما انتقال خواهد داد. با این تفاسیر از انجام بازی بر روی تلویزیون ال جی 55SK8000 لذت ببرید و کاملاً در بازی‌ها غوطه ‌ور شوید.

 

پخش مناظر چشمگیر

 

وجود امکانات نوین و به روز بر روی تلویزیون 55SK8000 ال جی این امکان را به شما خواهد داد تا کارایی بالاتری را از این محصول دریافت نمایید و در این حالت حسی عمیق تر به این محصول خواهد داشت. حالت گالری از امکانات جدید موجود بر روی این تلویزیون می‌باشد. عکس‌هایی خیره‌کننده و شگفتی‌هایی از جهان و طبیعت به وسیله‌ی TripAdvisor میهمان خانه‌ی شما خواهد شد. فعال کردن حالت تعطیلات این قابلیت را به این مدل خواهد بخشید و نمایی متفاوت را به خانه‌ی شما خواهد بخشید.

 

این قابلیت تابلویی همیشه روشن را به خانه‌ی شما خواهد آورد که با توجه به فصل و سلیقه‌ی شما منظره‌ای زیبا را بر روی خود به نمایش خواهد گذاشت و در صورت دلخواه آهنگ مورد علاقه‌ی شما نیز بر روی آن پخش خواهد شد. به کمک این حالت فضایی را در خانه و سالن خود حکم فرما کنید که کاملاً مطابق خلق و خو و نظرتان باشد. برای فراخوانی هر صحنه‌ای و نمایش آن بر روی نمایشگر تنها کافیست به صورت صوتی خواسته‌ی خود را ادا نمایید و محیطی هماهنگ با روحیه‌ی خود را ایجاد کنید.

 

طراحی تلویزیون ال جی 55SK8000

 

همه چیز فراهم است تا دیزاینی خاص و متفاوت را در سالنتان ایجاد نمایید. تلویزیون 55SK8000 ال جی از هر طرف زیبایی و جذابیت را به شما ارائه خواهد داد و با طراحی بی نقص خود سلیقه‌ی شما را جذب خود خواهد کرد. این تلویزیون 55 اینچ با قابی بسیار باریک و طراحی پایه‌ی هلالی نمایی جذاب به خود گرفته است. رنگ آمیزی تمام سطح بنده با رنگ نقره‌ای، جلوه‌ای لوکس و خوش تراش را به شما ارائه خواهد داد. با جدا کردن پایه و اتصال این محصول به دیوار جلوه‌ای متفاوت از آن را مشاهده خواهید کرد که از نظر بسیاری از کاربران بسیار جذاب خواهد بود. بدنه‌ی باریک و خوش ساخت این محصول میزبان پورت‌ها، خروجی‌های صدا و … شده است تا کارایی عالی را به شما ارائه دهد.

جمع بندی

 

امکانات فوق‌العاده‌ای که در این تلویزیون قرار گرفته‌اند، آن را به محصولی بالارده 2018 ال جی تبدیل کرده است. شما بر روی مدل 55SK8000 شاهد امکاناتی هستید که کیفیت عالی را به آن بخشیده‌اند و کاملاً به روز و پیشرفته می‌باشند. طراحی خوش تراش این مدل بخشی از دلیل برای انتخاب و خرید این تلویزیون را تایید خواهد کرد. در صورتی که امکانات این محصول را پسندیده‌اید اما به مدلی با سایز بزرگ تر برای سالن بزرگ‌تان نیاز دارید، انتخاب و خرید تلویزیون ال جی 65SK8000 برای شما مناسب خواهد بود. تفاوت این دو محصول در اندازه و شدت صوتی ارائه شده می‌باشد و سایر امکانات با عالی ترین کیفیت بر روی هر دو مدل خودنمایی خواهند کرد. قیمت این مدل‌ها در مقایسه با مدل‌های هم رده و با کیفیت برابر بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.

 

مزایای خرید تلویزیون 55SK8000

 

صفحه نمایش 55 اینچ با پنل نانوسل

کیفیت تصویر 4K با پشتیبانی از HDR

سیستم عامل غنی و کامل

منوی سریع و روان

ورودی های متنوع

طراحی زیبا

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.