آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۵,۵۰۰,۰۰۰ ۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی سطلی هیتاچی مدل CV-960F

از مهم‌ترین خصوصیات جاروبرقی سطلی هیتاچی مدل CV-960F مخزن 21 لیتری آن می‌باشد که جهت نظافت و پاکیزگی محیط‌های بزرگ بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد. با کمک نشانگر پر بودن مخزن بر روی بدنه‌ی دستگاه می‌توان زمان خالی کردن را متوجه شد و برای سهولت در این جاروبرقی یک دسته‌ی مخصوص بر روی آن طراحی شده است تا بلند کردن و خالی کردن آن بسیار ساده‌تر شود. اما یکی از نکات قابل توجه در این جاروبرقی فیلتر بین مخزن آن است که هنگام جاروکشی زباله‌‌های درشت‌تر درون فیلتر باقی مانده و گردوغبار از فیلتر عبور کرده و به مخزن می‌رسد. این قابلیت باعث می‌شود در صورت  جارو کردن اجسام کوچک به‌راحتی آن را در مخزن پیدا کنید. قابل شستشو بودن این فیلتر هزینه‌ی زیادی را در مصارف طولانی مدت کاهش می‌دهد.

یکی از جاروبرقی‌هایی که بطور منحصربفرد توانایی جذب مایعات را دارد هیتاچی مدل CV-960F است.

قدرت 2200 وات این جاروبرقی که مطمئناً به هیچ وجه قابل قیاس با جاروبرقی‌های کوچک 2200 واتی نیست و چندین برابر از آن‌ها قوی‌تر است با کمک قدرت مکش فوق‌العاده بالایش حتی سنگین‌ترین اجسام را به راحتی جارو می‌کند و بدون هیچ زحمتی و در زمان بسیار کوتاه تمیزی موردنظر شما را رقم خواهد زد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جاروبرقی هیتاچی عملکرد دمنده آن است که به راحتی میتوان گردوغبار در سطوح غیر قابل دسترس را به اطراف هدایت کند تا همه‌جا را بطور عالی گرد گیری نمود. همچنین می‌توان با کمک نازل های مخصوص گردگیری و نازل برسی تعبیه شده حتی باریک‌ترین و دورترین نقاط را نظافت کرد.

جاروبرقی هیتاچی مدل CV-960F از بدنه‌ای بسیار مقاوم از جنس فلز برخوردار است تا در صورت برخورد با اشیاء و یا افتادن دچار آسیب نشود. حالت ایستاده‌ این جاروبرقی با کمک چهار چرخ بزرگ زیر آن و همچنین لوله‌ی خرطومی که قابلیت چرخش 360 درجه را داراست و با بکارگیری 5 متر  کابل باعث حمل آسان و بهبود شعاع عملکردی این جاروبرقی در هر محیطی شده است.

برای جمع‌بندی باید گفت جاروبرقی هیتاچی مدل CV-960F با توجه به امکاناتی مانند قدرت بسیار بالای موتور، بدنه مستحکم و ظرفیت مخزن بالا و مهمترین نکته قابلیت جذب مایعات از بهترین‌ جاروبرقی‌ها برای محیط‌های بزرگ است.

بررسی اصالت جاروبرقی هیتاچی سطلی 2200 وات

ما در فروشگاه خانه من و تو فقط کالای اصلی را به دست شما خواهیم رساند، برای اطمینان از این موضوع و بررسی اصالت جاروبرقی Hitachi CV-960F توصیه‌ می‌کنیم پیش از خرید سایت شرکت هیتاچی را بررسی نمایید.

 

https://www.homeappliances.hitachi.com/ae/eng/products/vacuum-cleaner/drum/cv-960y.html

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.