آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۷,۷۰۰,۰۰۰ ۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی سطلی هیتاچی 2300 وات CV-9800 Hitachi

جاروبرقی هیتاچی CV  دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت بالایی بوده، فلز استفاده شده در ساخت بدنه‌ی این جاروبرقی باعث شده در مقابل ضربه و آسیب‌های ناگهانی بیشترین مقاومت را نشان دهد.

موتور پرقدرت این جاروبرقی با قدرتی حدود 2300 وات قدرت  بالایی برای عملکردی مطلوب و رضایت بخش دارد که این قدرت رابطه‌ای مستقیم با قدرت مکش دستگاه دارد و می‌تواند محیط‌های بزرگ را در مدت زمانی کم به تمیزترین حالت ممکن تبدیل کند.

در این میان ظرفیت 23 لیتری مخزن جاروبرقی هیتاچی CV باعث شده تا نیازی به خالی کردن و شستشوی زودهنگام مخزن این دستگاه نباشد. همچنین برای خالی کردن مخزن با کمک دو دسته  قرار گرفته در کناره‌های جاروبرقی می‌توان این کار را بسیار ساده و بدون هیچ دردسری انجام داد.

در این جاروبرقی از دو فیلتر بهداشتی هپا(HEPA) و نانوتیتانیوم استفاده شده. این فیلترها از پراکنده شدن ذرات بسیار ریز گردوخاک در زمان جارو کردن جلوگیری می‌کند. با استفاده ار این فیلترها دیگر افرادی که آلرژی و یا حساسیت دارند دچار مشکل نخواهند شد، زیرا این فیلتر با ازبین بردن میکروب‌ها و باکتری‌های محیط تا 99.99 درصد هوایی کاملاً سالم را تولید می‌کند.

برای جابجایی جاروبرقی می‌توان  از دستیگره‌ی بزرگ و کاربردی که بر روی درب قرار داده شده استفاده کرد. همچنین محل اتصال لوله‌ی خرطومی پلاستیکی به بدنه ی جاروبرقی به صورت کاملاً ایمن طراحی شده ست. به این دلیل که در اثر کشیدن جارو  لوله پاره نشود و یا دچار پیچیدن و شکستگی نگردد.

 دسته و لوله ی تلسکوپی فلزی این جاروبرقی هیتاچی CV-995 سابر ارگونومیک بوده و میتواند به راحتی متناسب با قد افراد و یا محیط مورد استفاده تنظیم شود.  در این میان برای استفاده از نازل‌های باریک گردگیری و نازل برسی محفظه‌ای مخصوص در جاروبرقی تعبیه شده است. با کمک حالت متنوع طراحی شده بر روی پارویی این جاروبرقی به راحتی میتوان سطوحی مانند فرش و موکت و ...را جارو کرد. با بکارگیری کابل برق 8 متری این جاروبرقی دارای شعاع عملکردی 12 متر است، که بدون نیاز به جابجایی پریز امکان جاروکردن مساحت زیادی را فراهم کرده است.

در مجموع باید گفت جاروبرقی هیتاچی CV-995 یکی از بهترین جاروبرقی‌های موجود دربازار برای محیط‌های بزرگ است و دلایل این انتخاب را می‌توان ظرفیت بالای مخزن، موتور پرقدرت، عملکرد راحت و بدون مشکل در محیط و وجود فیلتر هوا بیان کرد.

بررسی اصالت جاروبرقی هیتاچی سطلی 2300 وات

ما در فروشگاه امیرحسین فقط کالای اصلی را به دست شما خواهیم رساند، برای اطمینان از این موضوع و بررسی اصالت جاروبرقی Hitachi CV-988yj توصیه‌ می‌کنیم پیش از خرید سایت شرکت هیتاچی را بررسی نمایید.

 

https://www.homeappliances.hitachi.com/ae/eng/products/vacuum-cleaner/drum

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.