۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی 1900 وات MC-CJ911 پاناسونیک


جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 با ظاهر زیبا و ترکیب رنگ‌های قرمز و مشکی، جلوه‌ای خاص دارد.

موتور(Eco Max) 1900 وات به‌کار رفته در این جاروبرقی بسیار قدرتمند بوده توان بالایی را برای مکش مواد ایجاد می‌کند. در این دستگاه با کمک یک فن یا پنکه یک جریان هوای دینامیکی چرخشی ایجاد می‌شود که با استفاده از انرژی کمتری، انرژی مکش بیشتری تولید می‌کند و فقط با یک‌بار کشیدن پاروی جاروبرقی نه تنها مواد بلکه حتی گردوغبار موجود بر سطح نیز جذب می‌شود.

برای کارآیی بهتر و مصرف انرژی کمتر دکمه‌ی تنظیم قدرت مکش جاروبرقی بر روی بدنه مابین دکمه روشن/خاموش و دکمه‌ی سیم جمع‌کن قرار گرفته که می‌توان متناسب با سطح موردنظر قدرت مکش دستگاه را تنظیم کرد. در مقابل به‌دلیل استفاده از عایق صدا موجب شده سطح صدای تولیدی دستگاه حدود 63 باشد که این میزان صدا برای یک جاروبرقی بسیار ناچیز است.

ظرفیت جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 6 لیتر می باشد. با توجه به ظرفیت بالایی که دارد پس از هر بار روشن شدن چراغ نمایشگر پر بودن روی بدنه می‌توان از کیسه دائمی خود دستگاه را پس از شست‌وشو مجدداً استفاده کرد و یا آن را با کیسه‌ای یک‌بار مصرف تعویض کرد.

برای دسته‌ی این جاروبرقی به دو لوله‌ی فلزی آن اکتفا شده که قابلیت تنظیم ندارد، اما این دسته کاربرد دیگری هم دارد و به عنوان محل نگهداری نازل‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طول سیم بکار رفته در جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911 حدود 5 متر است که با طول خود دستگاه و لوله آن شعاع عملکردی رابه حدود 8 متر رسانده است.

از جمله نکات مهم این دستگاه فیلتر ذره‌ای‌(HEPA) با قابلیت جذب بسیار بالا که تا 99.97 درصد ذرات موجود در هوای خانه را از بین می‌برد و باکتری‌های ناشی از گرد و غبار به شدت کاهش می‌دهد تا هوای خارج شده از جارو برقی تمیز باشد تا محیطی بدون آلودگی برای افرادی که حساسیت و یا آلرژی دارند فراهم کند.

هنگام خرید جاروبرقی مدل MC-CJ911 به نکاتی مانند فیلتر هوای، موتور پر قدرت، صدای تولیدی کم و دکمه‌ی کنترل مکش  که باعث منحصربفرد بودن این جاروبرقی شده توجه کنید.

بررسی اصالت جاروبرقی پاناسونیک 1900 وات

ما در فروشگاه امیرحسین فقط کالای اصلی را به دست شما خواهیم رساند، برای اطمینان از این موضوع و بررسی اصالت جاروبرقی Panasonic MC-CJ911 توصیه‌ می‌کنیم پیش از خرید سایت شرکت پاناسونیک را بررسی نمایید.

https://www.panasonic.com/middleeast/en/consumer/home-appliances/vacuum-cleaners/bagged-canister/mc-cj911.html

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.