دسته بندی: جارو برقی
شناسه محصول: 2901278800010


۴,۸۰۰,۰۰۰ ۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان
3%
ارسال رایگان به سراسر کشور
ارسال رایگان به سراسر کشور

معرفی و بررسی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170 از نوع جاروبرقی کم صدا و پرتوان فیلیپس  است. این محصول با قدرت مکش بالا به تمیزی هرچه بیشتر منزل شما کمک میکند و هم چنین باعث مصرف کم‌تر برق و صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی شما می‌شود. محصول vacuum-cleaner-philips-fc9170 با قابلیت استفاده از کیسه‌های دائمی به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تعداد دفعات بیشتری از آن کیسه استفاده کنید و با شستشوی آن‌  از  دردسر خرید دوباره کیسه جاروبرقی راحت شوید. البته این نکته قابل ذکر می‌باشد که سازندگان اصلی این محصول امکان استفاده از کیسه یکبار مصرف را نیز برای شما فراهم کردند. فیلتر تمیز کننده این جاروبرقی از لحاظ بهداشتی بسیار قابل اهمیت می‌باشد، زیرا با فیلتر کردن ذرات مضر و سمی،  به حفظ سلامت شما و خانواده محترمتان کمک می‌نماید.

قدرت بالا موتور جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170 مدت زمان جارو کشیدن را کم می‌کند و باعث می‌شود تا محصول افت کارایی نداشته باشد و مدت بیشتر با کارایی بالا به فعالیت بپردازد. تلسکوپی بودن لوله این جاروبرقی کار شما را هنگام جارو کشیدن آسان‌ می‌کند، زیرا می‌توانید سطح‌های بلند‌تر را نیز تمیز کنید و در وقت‌تان صرفه‌جویی نمایید. دارا بودن سری‌های کوچک به شما کمک می‌کند تا بتوانید نقاط کوچکتر را نیز به خوبی تمیز کنید. این مکان‌ها  از اهمیت بالاتری برخوردار هستند، زیرا می‌توانند محل ظهور حشره‌های موذی و ریز و یا تار عنکبوت‌ها باشند.

فیلیپس کمپانی اصلی و طراح این محصول هلندی می‌باشد و این محصول را در لهستان بر اساس دستورالعمل و استانداردهای کیفی بالای خود تولید می‌کند.

 

 

 

سایر محصولات پیشنهادی


ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.