آخرین بروزرسانی قیمت: 1401/03/05
۶,۸۵۰,۰۰۰ ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

قدرت FC9174 برابر با 2200وات و مکشی برابر با 500 وات است که زمان جاروکردن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد و باعث کاهش مصرف انرژی نیز می‌شود. اما در مقابل قدرت بالا صدای بسیار کمی در حد 79 دسی‌بل تولید می‌کند. این جاروبرقی به فیلتر بهداشتی هپا13 (HEPA) قابل شستشو مجهز بوده که گرد و خاک و ریزترین ذرات به کوچکی ۳میکرون معلق در هوا را جذب می‌کند و هوا را از سمت دیگر بدون آلودگی بیرون می‌دهد و از بدن شما در مقابل ورود ذرات آلاینده موجود در اتاق محافظت می‌کند. 

شرکت فیلیپس برای افزایش طول عمر دستگاه یک فیلتر بهداشتی مابین کیسه و موتور جاروبرقی 2200 واتی فیلیپس مدل FC9174 قرار داده است تا از ورود گردوغبار موجود در کیسه به موتور جلوگیری شود. این امر موجب سالم ماندن موتور و در نهایت افزایش طول عمر جاروبرقی می‌شود. مخزن 4 لیتری جاروبرقی vacuum cleaner philips fc9174 از نوع کیسه‌ای بوده و بر روی بدنه دستگاه نشانگر پر/خالی بودن مخزن تعبیه شده تا بعد از هربار پر شدن کیسه شما را مطلع سازد تا آن را تخلیه کنید،  از کیسه جدید استفاده نمایید و از آسیب دیدن جاروبرقی جلوگیری نمایید.

علاوه بر از لوله‌ی تلسکوپی قابل تنظیم متناسب با قد افراد که باعث تحمل کمترین فشار بر شما می‌شود، پارویی این جاروبرقی با طراحی خاص خود عملکرد TriActive دارد که در یک حرکت رفت 3  عمل را به طور همزمان انجام می‌دهد، به این صورت که یک عدد دریچه کوچک برای جمع‌آوری ریز‌ترین گردوغبارها و یک عدد دریچه بزرگ برای جمع‌آوری زباله‌های درشت‌تر می‌باشد و  آشغال‌ها و گردوغبار کنار دیوار و مبلمان توسط دو برس در دو طرف پارویی به داخل لوله‌ی مکنده هدایت می‌شوند. علاوه بر این پارویی، دارای یک عدد پارویی دیگر برای جمع آوری گرد و غبار روی سرامیک و پارکت می‌باشد. در قسمت زیری  این جاروبرقی یک چرخ با قابلیت چرخش 360 درجه قرار گرفته تا هنگام چرخش دستگاه دچار مشکل نشوید و با سیمی به طول 9متر می‌توانید محیط اطراف خود را به راحتی نظافت کنید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.