ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J5TNP یکی از دستگاهای شستشو و نظافت این برند نام آشناست که در ظرفیت 8 کیلوگرم تولید و به بازار عرضه شده است.  عوامل متعددی در خرید لباسشویی ال جی تاثیر گذار هستند. که ظرفیت یکی از همین گزینه هاست.

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی  در صدد پایین آوردن مصرف انرژی از موتوری بدون تسمه و پولی به نام موتور دایرکت درایو اینورتر بهره می برد . این موتور مزیتهای بسیار زیادی دارد که تنها به دلیل حذف قطعات اضافی است. شرکت ال جی بار دیگر با استفاده از فناوری جدید یکی از محصولات برتر خود را که ماشین لباسشویی F4J5TNP7S می باشد وارد بازار کرده است. از دیگر ویژگی‌های این لباسشویی باید به قابلیت تشخیص وزن لباس ها اشاره داشت ، خوشبختانه با این حسگر قوی اگر بار و وزن بیش از اندازه باشد به شما اطلاع می‌دهد. همانطور‌که می‌دانید اگر بار بیش از اندازه‌ی تعیین شده باشد نتیجه ی شستشو مورد پسند نخواهد بود.

در لباسشویی ها معمولا برنامه‌های شسشتو زیادی وجود دارد که بسته به نوع و جنس لباس می‌توان این برنامه‌ها را تعیین کرد. ال جی هم برای لباسشویی F4J5TNP7S تعداد 14 برنامه را عنوان کرده است تا اکثر لباس ها را شامل شود. یک سری از این برنامه‌ها شامل لباس های پنبه ای، لباس هایی با بافت مصنوعی و پلاستیک، لباس های ظریف، ترکیب انواع لباس ها، لباس های تیره و حتی لباس های نوزاد می‌باشد. با این برنامه‌ها می‌توانید از لباسهایتان مراقبت کنید تا بافتشان حفظ شود. حتی اگر پوست حساسی دارید با انتخاب برنامه ی مربوطه پوستتان را از هر خارش و حساسیتی دور کنید. این لباسشویی شامل 6 حرکت شستشو می باشد. کافی است با استفاده از ویژگی Smart Diagnosis روی گوشی خود ایرادهای کوچک را خیلی سریع پیدا کنید تا به مشکلی بزرگ تبدیل نشوند.ال جی برای این ماشین لباسشویی از فناوری فوق العاده 6 حالت شستشو استفاده کرده است که باعث شده تا لباس ها با 6 حالت مختلف شستشو داده شوند با استفاده از این 6 حالت منحصر به فرد لباس های کثیف خود را به بهترین نحو ممکن شستشو دهید.فناوری NFC یا ارتباط از راه نزدیک مجموعه‌ای از استانداردها است که ارتباط رادیویی میان گوشی و دستگاه‌های دیگر را راحت می‌کند.

کافی است گوشی (یا دستگاه‌های مشابه) را به دستگاه مورد نظر نزدیک کنید تا این ارتباط به سادگی برقرار شود. لباسشویی بدون تسمه ال جی 8 کیلویی، 1400 دور بوده به این معنا که در هر دقیقه 1400 دور میزند و لباس های شما را سریعتر خشک میکند. سیستم هوشمند عیب یاب کاربر را مطلع میسازد که در موقعی که دستگاه دچتر تیراد فنی شده است با یک تماس با مرکز و همینطور یک گوشی هوشمند به رفع ایراد اقدام نمایید. در قسمت زیر میتوانید بهترین ماشین لباسشویی های بازار که در ظرفیت 8 کیلوگرم تولید شده است را بخوانید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.