لباسشویی 9 کیلویی الجی F4J6VYP2W مبارزه با میکروب ها و آلرژی ها با قدرت بخار

 

این لباسشویی با داشتن فناوری سوپر بخار ضدعفونی کننده ، با استفاده از آب و گرما لباس ها را پاک می کند و در عین حال با آن ملایم است . این باعث کاهش 99.9٪ آلرژن هایی مانند گرد و غبار می شود که می تواند باعث آلرژی و مسائل تنفسی شود . 

 فناوری شست و شو با بخار 

آب گرم می تواند مواد شوینده را به راحتی حل کند و عملکرد شستشو را ارتقاء دهد. بخاری که در زیر دیگ قرار دارد، دمای آب را از 40 تا 60 درجه افزایش می دهد . بنابراین می تواند آلرژن ها و لکه های سخت را بسیار تمیز تر از آب سرد شستشو دهد .

موتور اینورتر و بدون تسمه ی لباسشویی ال جی F4J6VYP2W

 

برخلاف شرکت های دیگر که در موتورهای لباسشویی از تسمه استفاده می کنند شرکت ال جی دست به خلاقیت زده و بجای تسمه از موتورهای گیربکسی استفاده می کند که نسبت به موتورهای تسمه ای مزیت های زیادی دارند که می توان به مواردی همچون : صدا و لرزش کمتر اشاره کرد همچنین استهلاک مدل های گیربکسی نسبت به تسمه ای خیلی کمتر است ، از دیگر قابلیت های این موتور ، اینورتر بودن می باشد که معنای کمترین مصرف ممکن در عین ایجاد بیشترین قدرت نیز می باشد . در ساعت های استراحت و خواب خود نیز از کار با این لباسشویی لذت ببرید .

قابلیت چرخش 6 حالته همانند شست و شوی دست

 

هر سال باتوجه به پیشرفت علم فناوری های جدیدی به لوازم خانگی اضافه می شود که هم کار با این لوازم را راحت تر می کند و هم کیفیت کاری این لوازم بالا می رود یکی از جالبترین این فناوری ها در لباسشویی های ال جی دیده می شود که دیگ آن ها طوری طراحی می شود که بیشترین بازدهی را دارد که هم پودر و آب بخوبی مخلوط می کند و هم لباس ها را به بهترین شکل تمیز می کند در ضمن کوچکترین آسیبی به لباس ها وارد نمیشه و تغییر شکل و رنگی در آن ها ایجاد نمیشه . در این میان شرکت ال جی دست به ابتکاری جالب زده که در این لباس شویی نیز از آن بهره برده شده که شست و شوی 6 حالته می باشد که این سیستم به شما اجازه می دهد متناسب با جنس لباس ها نوع شست و شو را انتخاب کنید که بهترین عملکرد را خواهد داشت . 

عیب یابی و کنترل هوشمند لباسشویی ال جی F4J6VYP2W

با قابلیت NFC در این لباسشویی براحتی از طریق گوشی اسمارت خود به این لباسشویی وصل شوید و با نرم افزارهای مخصوص شرکت ال جی براحتی عیب ها و مشکلات لباسشویی خود را پیدا کنید و با سرویس دهندگان این شرکت در میان بگذارید و راه حل ها بصورت آنلاین دریافت کنید ، همچنین برنامه های جدید شست و شو رو دریافت کنید تا از قابلیت های بیشتر این لباسشویی لذت برید .

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.